Magdalena Skoczylas

Magdalena Skoczylas

Doświadczenie

Nazywam się Magdalena Skoczylas, urodziłam się w 1983 roku w Przemyślu, gdzie spędziłam całe swoje dzieciństwo. Po szkole średniej, przeprowadziłam się na drugi koniec kraju, by móc uczęszczać do jednej z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce: Mat-Studio Szkoła Makijażu, z siedzibą w Gdyni. Tam, przez trzy lata, zgłębiałam tajniki wizażu, stylizacji, charakteryzacji filmowej i telewizyjnej. Wykształcenie zdobyte w Mat-Studio poszerzałam w trakcie intensywnych praktyk w teatrach miedzy innymi w Teatrze Wybrzeże czy Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie tworzyłam charakteryzację do takich spektakli jak m. in. Matka, Chicago lub Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną.

Moja uczelnia umożliwiła mi poznanie wspaniałych i ciekawych ludzi związanych z światem sztuki i mody. Po uzyskaniu dyplomu, postanowiłam postawić kolejny krok na swojej drodze do kariery. Skierowałam się w stronę Londynu.

Obecnie pracuje dla międzynarodowej firmy Inglot, która, zbiegiem okoliczności, swoją placówkę-matkę posiada w moim rodzinnym mieście. Swoją pasję rozwijam w wolnym czasie. Współpracuję przy pokazach mody Fashion Week, pracuję także z kreatywnymi stylistami włosów z SeanHanna. Nierzadko współpracuję przy sesjach zdjęciowych dla projektantów mody (m. in. Fabryan, Lunasky czy Pierre Garroudii).


W miarę wolnego czasu, zapewniam oprawę charakteryzatorską przy produkcjach krótkich filmów dokumentalnych związanych z modą.

Informacje
Doświadczenie: duże
Wiek: 34
Zakres pracy
Akty
Bielizna
Fashion
Glamour
Portet
Sesje nagraniowe i telewizyne
Sesje reklamowe i komercyjne
Stroj kapielowy
Topless
1 ocen
Ocena:
zobacz komentarze
Aby dodać ocenę lub komentarz zaloguj się
Komentarze:
Nazwa użytkownikaData dodaniaTreść komentarza
29-03-2013 21:53
wow! świetne

tworzenie stron www aptus.pl copyright 2011 by modelingclub.pl